Tesis Vaka Örneği: TAL Apparel Limited

“OS Hub bize, tedarik zinciri bilgilerimizi (tedarikçiler ve taşeronlar) kontrol etmemiz ve tedarik zinciri şeffaflığını arttırmamız için gerekli olan platformu sunuyor. Ayrıca, Higg Index ile entegrasyonu sayesinde, tüm bilgileri tek bir tıkla görebiliyoruz!”

TAL Apparel Limited, tedarik zincirini güvenle büyütüyor.

TAL Apparel Limited büyüyor ve bunu yaparken de taşeron ağını geliştirmeyi umuyor. Open Apparel Registry veri tabanı TAL Apparel’e potansiyel taşeron işletmeler hakkındaki kilit detayları hızlıca öğrenme olanağı sağlıyor, böylece tedarik zinciri güvenle gelişebiliyor.

OS Hub aynı zamanda, ‘İşletme için sahiplik talebinde bulunma” özelliği sayesinde, işletmeleri hakkında daha fazla bilgi paylaşmalarını sağlayacak bir platform sunarak, TAL Apparel Limited’in tedarik zinciri şeffaflığını geliştirmesine yardımcı oluyor.

TAL Apparel; İşletme Türü, Çalışanların Sayısı, Sertifikasyonlar gibi detayları ve daha fazlasını kaydederek işletmelerinin her biri için OS Hub profili talep etmiştir.

TAL Apparel, Sustainable Apparel Coalition imzacısı ve Higg Index kullanıcısıdır. Open Apparel Registry ve Higg arasındaki API entegrasyonu sayesinde, TAL Apparel ekibi artık tek bir tıkla Higg üzerinden (OS Hub Kimlikleri dahil) tedarik zinciri bilgilerinin tamamını görebilmektedirler.

Subscribe to Receive Open Supply Hub News & Updates

Sign Up