Tesis Vaka Örneği: Hirdaramani

“OS Hub, Hirdaramani bünyesinde yer alan tüm küresel işletmelerin, standardize bir şekilde tanımlanmasında çok önemli bir rol oynuyor."

Hirdaramani, işletme veri kalitesini standardize ederek geliştiriyor.

Teknolojiye kesintisiz yatırımı ve yeni kaynak planlama sistemindeki revizyonu ile Hirdaramani, firma bünyesinde veri standardizasyonunu son birkaç yıldır gerçekleştiriyordu. Bu süreçte, tüm işletmelerinde ve ham madde tedarik zincirinde, çok sayıda farklı adlandırma kural ve kategorisine sahip olduklarının farkına vardılar. Bu durum verilerin taşınmasında ve tutarlı kayıt tutulmasında birçok zorluk yaratıyordu.

OS Hub, Hirdaramani bünyesinde yer alan tüm küresel işletmelerin, standardize bir şekilde tanımlanmasında çok önemli bir rol oynadı. OS Hub’a işletme bilgilerini girmek ve sistemde var olan işletmeleri üzerinde hak talebinde bulunmak, ekibi tüm işletmelerini kapsayan en iyi adlandırma kurallarını düşünmeye sevk etti.

İşletmelerini OS Hub’da listeleyen Hirdaramani ekibi, tüm paydaşlarının; gruplarındaki farklı işletmeler, bunların lokasyonları ve kapasiteleri hakkında açık ve net bilgiye ulaşabildiklerinden artık emin.

Firma lokasyon ve detaylarını müşteriler ile paylaşırken, güvenilir bir kaynak olarak OS Hub profillerini kullanıyorlar. Ayrıca, Hirdaramani artık daha iyi kalitede işletme verilerine sahip ve benzer adlara sahip işletmeler nedeniyle gereksiz kafa karışıklığını da ortadan kaldırmış durumda. Sonuç olarak OS Hub, tüm üretim ayak izini haritalandırma ve işletmelerine dair bütüncül bir bakış açısıyla yaklaşma konusunda Hirdaramani'ye destek sağlıyor.

Subscribe to Receive Open Supply Hub News & Updates

Sign Up