OS Hub - Markalar

Tedarik zincirinizde şeffaflığı sağlayın.

Tedarikçi verilerinizi Open Supply Hub'da yayınlayın ve dünyanın dört bir yanından marka ve perakendecilerin bir parçası olduğu şeffaflık hareketine siz de katılın.

Tedarikçi verilerinizi OS Hub'da yayınlayarak:

  • Mevcut veya potansiyel tedarikçileriniz ile bağlantılı diğer marka ve kuruluşları keşfedin ve tesis düzeyinde yeni işbirliği fırsatları yakalayın.
  • Tüm tedarikçileriniz için ücretsiz, evrensel bir kimlik sistemine erişin. Bu sayede verilerinizi kolayca temizleyin, sadeleştirin ve diğer hizmet sağlayıcılarla bağlantı kurun.
  • Verilerinizi erişilebilir ve işbirliğine dayalı bir şekilde paylaşarak şeffaflık konusundaki kararlılığınızı gösterin. OS Hub, birçok tedarik zinciri şeffaflık programı ve sözleşmesinin (Fashion Transparency Index, Transparency Pledge ve Fair Labor Association gibi) gereksinimlerini karşılamak için de kullanılabilmektedir.
  • ESG raporlaması için güvenilir bir temel veri kümesi oluşturun. Her gün daha fazla mevzuat ve raporlama sistemi yürürlüğe girerken, temiz ve iş birliğine uygun bir veri kümesiyle çalıştığınızdan emin olun.
  • Verilerinizi Open Supply Hub'da paylaşarak adidas, Amazon, Hema B.V., PVH, Target Corporation, The Very Group, The Walt Disney Company ve daha yüzlerce markanın arasına katılın.

Open Supply Hub ve sağladığı standartlaştırılmış tedarik zinciri verilerinin; ürün ve hizmetlerimizin insan haklarına ve çevreye saygılı bir şekilde sunulması amacıyla, odak alanlarımızı belirlemede önemli bir rol oynayacağını biliyoruz.

- Leigh Anne DeWine, Director of Social Responsibility, Amazon

Verilerinizi OS Hub'a nasıl yükleyebilirsiniz?

Yönergeleri adım adım izleyerek verilerinizi hazırlayın ve tedarikçi listenizi OS Hub'a tamamen ücretsiz olarak yükleyin.

Sorularınız için Sık Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir ve ülke temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.

Tedarik verilerinizin haritasını websitenizde yayınlamak ister misiniz?

Open Supply Hub, web siteniz için kullanımı kolay yerleşik bir harita eklentisi sunar. Bu özelliğe abone olarak, verilerinizi OS Hub'a yükleyebilir ve ardından yalnızca kuruluşunuzun verilerini web sitenizdeki bir tedarikçi haritasına çekebilirsiniz. Belirli şirket programları veya tedarikçileriniz hakkında topladığınız sosyal ve çevresel veriler gibi OS Hub'da barındırılmayan ek veri noktalarını da dilerseniz ekleyebilirsiniz.

Embedded Map sayfamızı ziyaret ederek, bu eklentiyi kullanan marka örneklerine göz atın.

Subscribe to Receive Open Supply Hub News & Updates

Sign Up